Parsiyel Taşımacılık

Hümay Lojistik olarak yeni nesil lojistik anlayışı ile yurt içi ve yurt dışı konteyner taşımacılığı, parsiyel taşımacılık, frigo, tenteli taşımacılık ve depolama alanlarında müşterilerimize hizmetler sunmaktayız.

Araç filosunu her geçen gün büyüten Hümay, 112 adet son model özmal tır (26 tenteli dorse (1 frigo), 20 açık kasa dorse (sal kasa (20’lik ve 40’lık)), 11 silobaz, 55 çekici (10 tanesi gensetli dorse) ve 3 kamyon) ve ayrıca kiralık araçlara sahip olup ek olarak 1 forklifti, 2 traktörü, 1 otobüsü ve 12 binek aracı bulunmaktadır.

Hümay Lojistik deneyimi ve güvencesi diğer hizmetlerde olduğu gibi, parsiyel taşımacılıkta da ön plandadır. Hümay Lojistik; tüm dünyada uluslararası taşımacılıkta uygun çözümler arayan tüm müşterilere sunulan avantajlı bir çözüm önerisidir. Yeni nesil lojistik anlayışı kapsamında, gümrükleme, sigortalama ve depolama servislerini de kendi bünyesinde tek merkezden çözen Hümay Lojistik, depolama, iç nakliye ve aktarma hizmeti sunarak müşterilerine tam ve eksiksiz lojistik hizmeti sunmaktadır.