Karayolu Taşımacılığı

Hümay Lojistik olarak yeni nesil lojistik anlayışı ile yurt içi ve yurt dışı konteyner taşımacılığı, uluslararası karayolu taşımacılığı, parsiyel taşımacılık, frigo, tenteli taşımacılık ve depolama alanlarında müşterilerimize hizmetler sunmaktayız.

Hümay Uluslararası Lojistik A.Ş., toplam 112 adet son model özmal tır (26 tenteli dorse (1 frigo), 20 açık kasa dorse (sal kasa (20’lik ve 40’lık)), 11 silobaz, 55 çekici (10 tanesi gensetli dorse) ve 3 kamyon), kiralık araç filosu, ekipmanları ve uzman kadrosuyla uzun yıllardır yurtiçi ve yurtdışı karayolu taşımacılığında (tente, silobaz ve 20’lik-40’lık konteyner) hizmet vermektedir.

Hümay Lojistik deneyimi ve güvencesi diğer hizmetlerde olduğu gibi, uluslararası karayolu taşımacılığında da ön plandadır.

Hümay Lojistik; tüm dünyada uluslararası taşımacılıkta uygun çözümler arayan tüm müşterilere sunulan avantajlı bir çözüm önerisidir.

Güvenli, teknolojik gelişmelere açık, sürekli kendini yenileyen ve geliştiren bir hizmet anlayışı her zaman önceliğimizdir.