dustra
dustra

2013 yılında Hümay Uluslararası Lojistik Gıda Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ünvanıyla kurulan şirketimiz, 2017 yılında nevi değiştirerek Hümay Uluslararası Lojistik Gıda Nakliye Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ünvanını almıştır. Firmamız, yurt içi ve yurt dışı konteyner taşımacılığı, parsiyel taşımacılık, frigo, tenteli taşımacılık ve depolama alanlarında faaliyet göstermektedir.

Araç filosunu her geçen gün büyüten Hümay, 112 adet son model özmal tır (26 tenteli dorse (1 frigo), 20 açık kasa dorse (sal kasa (20’lik ve 40’lık)), 11 silobaz, 55 çekici (10 tanesi gensetli dorse) ve 3 kamyon) ve ayrıca kiralık araçlara sahip olup ek olarak 1 forklifti, 2 traktörü, 1 otobüsü ve 12 binek aracı bulunmaktadır.

 100 dönüm arazi üzerine kurulu konteyner sahamız ve 7 soğutma donanımlı kapalı depolarımız mevcuttur.İhtiyaç olduğunda, araç filomuzu artırabilecek özkaynağa sahibiz. Araç takip sistemi ile araçlarımızın konumunu her an takip edebilmekte ve müşterilerimize anlık bilgi akışı gerçekleştirebilmekteyiz. Bünyemizde bulunan gümrük departmanı ile müşterilerimizin taleplerine çok kısa sürede yanıt verebilmekteyiz. Her zaman müşterilerine özel çözümler sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan Hümay Lojistik, hizmet kalitesini sürekli arttırmayı hedeflemektedir.
Şirketimiz 2014 yılından beri WFP (World Food Programme)’nin Suriye ve Irak sevkiyatlarını yerine getirmektedir. Aynı zamanda iç piyasaya hakim uzman personellerimiz ile Türkiye’nin tüm illerine sürekli olarak kuru gıda sevkiyatı gerçekleştirmekteyiz. Bunların yanında devamlı olarak GOAL, AFAD, ve ICRC (International Committee of the Red Cross) gibi yardım kuruluşlarının depolarına sevkiyat yapmaktayız.

TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni Türkiye’de alan ilk lojistik firmasıyız. Ayrıca;

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi,
ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi,
ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve
Sıfır Atık Belgelerimiz bulunmaktadır.